Мислења за нас од нашите клиенти

Напиши мислење за нас

Твоето мислење е важно за нас! Секојдневно се трудиме да ја подобриме и усовршиме нашата услуга. Помогни ни да бидеме уште подобри!

Сподели го твоето мислење тука
Najdobri ste vi posakuvam se najdobro .
Goranco Cvetkovski
Close quote mark
Definitivno Najdobrite i Nezamenlivite vo Makedonija e Kredisimo Najdobrite Ponudi i Resenija stom se Raboti za Pari toa ke vi go Ovozmozi samo Kredisimo Ednostavno Brzo i Sigurno. Im Blagodaram na Vrabotenite vo Kredisimo za Odlicnata Sorabotka i Pomos Pozdrav Credisimo.
Mirce Mandoski
Close quote mark
Navistina besprekorna usluga i navremeno izvesteni. Blagodaram!!
Misho Petrovski
Close quote mark
Исклучителна љубезност, трпеливост, професионалност и човечност! Искрено ви посакувам најголеми професионални и лични успеси и напредок!
Душица Бошковска
Close quote mark
Наташа дозна за Credissimo преку Фејсбук и од тогаш знае дека ние сме тука за следниот пат кога ќе има потреба од пари.
Наташа - Задоволен клиент на Credissimo
Откако му помогнавме последниот пат на Др. Митко, веќе секое наредно патување го планираме заедно.
Митко - задоволен клиент на Credissimo
Кирил е еден од нашите лојални клиенти. Тој знае дека секогаш може да смета на Credissimo кога итно му требаат пари.
Кирил - задоволен клиент на Credissimo
Ljubazni i efikasni rabotnici vo Credissimo. Brza usluga
Imrli Rexhepi
Close quote mark
Ана ни се обрати кога и требаа брзи пари за нејзиниот син, кој студира во странство.
Ана - задоволен клиент на Credissimo
Дејан е еден од нашите најредовни клиенти. Ние сме секогаш тука кога му треба финансиска помош за неговиот приватен бизнис.
Дејан - задоволен клиент на Credissimo
Credissimo и помогна на Николина да ја реновира детската соба.
Николина - задоволен клиент на Credissimo
prezadovolen sym od vasite ponydi sekoja cest za kredisimo sreken bozik
Kasapov Nikola
Close quote mark
ODLICNI, SUPER USLUGA!
Sanja Markovska
Close quote mark
Brzi,navremeni, bravo sekoja chest.
Hrist Ina
Close quote mark
Вие можеби не сте најдобри но за подобри од Вас не знаеме!
Ме ри
Close quote mark
Задоволство ми е соработка со Кредисимо бидејќи навистина излегува во пресрет на потребите на клиентите особено постојаните !
Александар Петковски
Close quote mark
Со користењето на сајтот за брзи кредити credissimo.mk, ги прифаќаш условите за 'cookies' од наша страна. Со нив ние го подобруваме квалитетот на нашите услуги.